Policie dopadla mladíka, který na Černém Mostě sexuálně obtěžoval ženy, jednu se pokusil i znásilnit. Kriminalisté teď hledají jeho případné další oběti.
Policejnidenik

Mladý deviant si na ženách vynucoval sex! Policie hledá jeho další oběti!

10. března 2016 03:58 / Z domova
Nejméně čtyři případy sexuálního obtěžování žen v okolí Černého Mostu v Praze 9 má na svědomí mladý muž. Jednu ze svých obětí se pokusil i znásilnit! Policie ho už zadržela, ale domnívá se, že terčem jeho nechutností mohly být i další ženy. Jejich svědectví je pro policisty hodně důležité!

Všechny dosud objasnění případy se staly v období od konce loňského října do konce letošního února. "Mladíkova agrese navíc s každou novou zkušeností gradovala. Zpočátku se pokoušel pouze o, mírně řečeno, nevhodný verbální kontakt se ženami, které ale později začal i sexuálně osahávat. V posledním případě se už neostýchal ženu povalit na zem, kde se z ní pokoušel strhnout oblečení," podotkla policejní mluvčí Iveta Martínková.

Když se poškozená bránila, udeřil ji násilník několika ranami pěstí do obličeje. Jeho drzost navíc byla natolik velká, že se o tento zbabělý čin pokusil přímo na ulici uprostřed sídliště. Možná jen díky tomu ženu zachránil náhodný svědek, který reagoval na její křik. Násilník se poté v rychlosti snažil své oběti alespoň uloupit kabelku, ani to se mu ale nakonec nepodařilo.

Policisté grázla už dopadli a obvinili ho z trestných činů loupež, výtržnictví a také ze znásilnění ve stadiu pokusu. V současné době je stíhán vazebně. "Detektivové v této souvislosti zadokumentovali celkem čtyři případy, není ale vyloučené, že jich má na svědomí mnohem více. Žádáme tímto ženy, které mají s takovým mladíkem obdobnou zkušenost, aby se policistům přihlásily na bezplatnou tísňovou linku 158," konstatovala Martínková.

S ohledem na probíhající úkony, konkrétně třeba rekognice, může policie k popisu pachatele sdělit pouze to, že se jedná o mladě vypadajícího muže snědé pleti, který takto obtěžoval ženy různé věkové skupiny, a to v bezprostředním okolí Černého mostu. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Celebrity

Kaiser má zase podmínku! Už podruhé v životě!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou