Dívka měla těžké dětství. Otec byl alkoholik a tyran. Proto si soud myslí, že se mu chtěla vymyšleným znásilněním pomstít!
Ilustrační foto www.pedo-gl.com

Otec znásilnil dceru? Od soudu odešel s čistým štítem!

09. března 2016 10:05 / Z domova
Šeredné znásilnění vlastní dcery, nebo jen výmysl pubertální dívky? Tyto dvě možnosti zvažoval soud v případu devětačtyřicetiletého muže z Děčínska, který se na lavici obžalovaných zpovídal ze znásilnění dvanáctileté dcery. Nakonec ho zprostil obžaloby!

Dívka vše oznámila lékařům, když byla v nemocnici kvůli sebepoškozování. Podle obžaloby jí měl otec sahat pod tričko a dotýkat se jejích prsou. Pak se ji pokusil znásilnit a měl to objasňovat tím, že chtěl zjistit, jestli je ještě panna.

Muž ale popřel, že by dívku znásilnil. Tvrdí, že jeho dcera měla špatné dětství. Stejný názor měla i psychiatrička. Spolu se sourozenci ji vzali matce a skončila v Klokánku, který se stará o ohrožené děti.

Jenomže tam nezůstala dlouho. Otec si ji vzal s novou manželkou. Dívku však nečekal žádný med a spokojený rodinný život. Právě naopak! Otec byl alkoholik a tyran, který ženu mlátil. Policie ho dokonce musela vykázat z bytu.

Právě kvůli rodinným problémům se dívka mohla podle soudu chtít otci pomstít a vymyslela si znásilnění. Soud ale neměl důkazy, a proto muže zprostil. Muž ale zatím vyhrál jenom bitvu, protože se státní zástupkyně odvolala. Uvěří mu i odvolací soud, nebo mu napaří tvrdí trest? 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Celebrity

Kaiser má zase podmínku! Už podruhé v životě!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou