Policisté zachránili sebevraha oběšeného na trámu. I když byl už v klinické smrti, dokázali ho strážci zákona se záchranáři přivést k životu!
Internet

Neuvěřitelné! Policisté přivedli k životu oběšeného muže v klinické smrti!

06. března 2016 03:15 / Z domova
Jen těžko uvěřitelný zázrak se podařil dvěma policistům z Žandova na Českolipsku. Po 45 minutách se jim podařilo přivést k životu muže (35), který se oběsil na trámu a byl už v klinické smrti!

Oběšence objevila svědkyně v přístavku na zahradě rodinného domku v malé obci na Žandovsku a hned přivolala policisty. Ti okamžitě přijeli, odřezali lano a zahájili masáž srdce. Podle záchranářů měl sebevrah zástavu krevního oběhu a dechu, což je stav rovnající se klinické smrti. Policisté se ale nevzdávali a nejprve sami a později na střídačku se záchranáři se snažili muže přivést opět k životu. Po 45 minutách se jim to podařilo!

"Jakmile se povedlo obnovit základní životní funkce, vrtulník muže transportoval na ARO do Ústecké Masarykovy nemocnice. Jeho stav je velmi vážný, ale dostal ještě šanci o svůj život zabojovat," poznamenala policejní mluvčí Ivana Baláková. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Zase kecy v kleci, že pane premiére! Na to jsme si

Celebrity

Je snad Táňa Gregor Kuchařová v tom?

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou