Mladý muž hodil po přítelkyni nůž a zabodl jí ho do zad. Pak se vymlouval, že si jen hráli na Cirkus Humberto. Policisty ale neoklamal.
ThinkStock

Vrazil přítelkyni nůž do zad. Tvrdil, že si hráli na Cirkus Humberto!

04. března 2016 09:06 / Z domova
Hráli jsme si na Cirkus Humberto, tvrdil strážníkům muž (28), který v Olomouci zabodl své přítelkyni nůž do zad! Podle policie to ale byla jen hloupá výmluva, ve skutečnosti totiž o žádné hrátky nešlo!

Strážníky do bytu v centru Olomouce přivolali sousedé, které znepokojil hluk a podivné rány vycházející z bytu v sedmém patře. Když jim muž otevřel, nestačili se strážníci divit. Sdělil jim totiž, že si s partnerkou hrál na Cirkus Humberto, vrhl na přítelkyni nůž z asi třímetrové vzdálenosti a trefil ji do zad!

Strážníci zraněné ženě přivolali záchranku a do bytu povolali i republikové policisty. Teď se bude neobratný vrhač nožů zpovídat ze zločinu těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu. Podle policistů totiž o žádné hrátky nešlo! "Svou přítelkyni napadl po předchozím konfliktu. Žena ve snaze se noži vyhnout se otočila a nůž ji tak zasáhl do zad v blízkosti ledviny. Utrpěla zranění, které si vyžádalo její hospitalizaci. Útočníkovi hrozí až desetileté vězení," dodala policejní mluvčí Marie Štrbáková. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Sám pořádně neví, kdy se vlastně narodil, ale

Celebrity

Šokující! Nově zvolený Muž roku přišel z

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou