Strážník byl v šoku. Na cestě objevil rozházené kufry, ve kterých někdo uvěznil bezbranná štěňata.
MP Praha

Lidská zrůda! Někdo pohodil na cestu kufry napěchované štěňaty!

29. února 2016 16:45 / Z domova
Jen díky velké náhodě se pražským strážníkům podařilo zachránit několik štěňat, které někdo naprosto bezcitně narval do kufrů a zavazadla pak odhodil na cestu v odlehlé části Vidoule! Událost otřásla jak policisty, tak lidmi na sociálních sítích!

Na poházené kufry uprostřed cesty narazil strážník-okrskář z Prahy 5 při obchůzce svého okrsku. Když zavazadla otevřel, nestačil se divit. Vykoukla na něj zubožená a vystresovaná štěňata!

Strážník na místo povolal kolegy z odchytové služby a ti pak tři malé pejsky a pět feneček převezli do útulku v pražské Troji. Jde o asi dva až tři měsíce stará mláďata. V útulku je prý o ně dobře postaráno.

Na sociálních sítích lidé zrůdnost chování majitele pejsků okamžitě ostře odsoudili! "Kdo tohle může udělat???Jen lidská bestie!!!," napsala například na Facebook jedna žena. "Pro tuto zrůdu neexistuje přirovnání. Nebudu si teď přát nic jiného, než aby tento/ tato/ toto zmizelo z tohoto světa. A jak - snad adekvátně. Toto prostě snad ani není pravda. Peklo, peklo a nic víc než peklo," sdílela svůj názor další milovnice zvířat. Některé reakce byly ještě drsnější. "Pachatele zatlouct do sudu a hodit ze skály do moře...někteří lidé jsou bestie a děsí mě, čeho jsou schopni," napsala na sociální síti rozhořčená čtenářka. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Na hotovost pomalu zapomeňte! Aneb jak platit moderně

Celebrity

Gott dávno tušil, že je vážně nemocný. Ale bál

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou