Řidič nezvládl řízení na přehledném úseku a naboural do rodinného domu na Plzeňsku.
HZS Plzeňského kraje

Řidič náklaďáku prorazil zeď rodinného domu! Proboural se až do obýváku!

27. února 2016 14:02 / Z domova
Obrovský šok zažila rodina v obci Skomelno na Plzeňsku, které v odpoledních hodinách nabouralo do domu nákladní auto! Náraz byl tak silný, že auto prorazilo zeď a zaparkovalo až v obývacím pokoji! Při nehodě se nikdo nezranil.

Muž projížděl obcí v náklaďáku, který je určený pro převážení zvířat. V době nehody nic nevezl. Na přehledném úseku však z ničeho nic vybočil ze silnice a najel přímo do rodinného domu u cesty. Auto zůstalo zabořené v domě. Při nárazu se roh střechy nabodl přímo do kabiny řidiče. Muž díky velkému štěstí vyvázl bez zranění.

Na místo okamžitě vyrazili hasiči. „Zjistili jsme, že vozidlo narušilo statiku domu. Přivolali jsme tak další dvě jednotky a také statika,“ uvedla mluvčí hasičů Pavla Jakoubková. Následně se členové dali do vyklízení obývací místnosti a stropy i obvodové zdi vyztužili dřevěnými trámy.

Na pomoc musel přispěchat také místní zemědělec. Poskytl totiž traktor, se kterým se nákladní vozidlo vytáhlo ven. Případ si převzali policisté, kteří nyní zjišťují příčinu dopravní nehody.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Celebrity

Kaiser má zase podmínku! Už podruhé v životě!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou