Na Plzeňsku vyhořel sklad firmy, která montuje solární elektrárny. Příčina požáru zatím není známá.
Thinkstock

Plameny napáchaly ve skladu elektrotechniky obrovskou paseku! Škoda je 100 milionů korun!

27. února 2016 03:15 / Z domova
Víc než dvacet hasičů přijelo v nočních hodinách do Příchovic na jihu Plzeňska, aby zabránili ničivému požáru ve skladu elektrotechnických dílů! S plameny bojovali až do rána! Škoda se vyšplhala na víc než sto milionů korun!

Požár vypukl okolo třetí hodiny. Na místo se okamžitě sjelo sedm jednotek hasičů. Členové se dali rychle do práce a o hodinu později se jim podařilo zabránit dalšímu šíření. K dispozici měli i plošinu, ze které hasili hořící střechu. I když sklad není příliš velký, má zhruba padesát metrů čtverečních, tak napáchal obrovské škody.

Mluvčí hasičů Pavla Jakoubková uvedla, že oheň se jim podařilo udržet v jedné části skladu. „Místnost vybavenou drahou technologií se nám podařilo zachránit. Na administrativní budově, která na sklad stavebně navazuje, popraskaly obrovským žárem okenní tabule, ale plameny se do ní nedostaly," uvedla.

Prostory totiž vlastní firma, která montuje solární elektrárny. Zničily se tak například elektronické desky či plošné spoje. Při neštěstí se nikdo nezranil. Příčinu vzniku požáru nyní zjišťují vyšetřovatelé. Na místo přijeli také policisté.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

1+1= no to snad nemyslíte vážně!? Dělat z lidí

Celebrity

Proboha! Co je tohle za stařečka! Slavný český

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou