Agresivní muž zlomil policistovi čelist železnou tyčí. Druhý policista střelil násilníka do břicha.
Česká televize

Šílenec zlomil policistovi čelist železnou tyčí! Schytal za to střelu do břicha!

26. února 2016 09:21 / Z domova
Zlomená čelist a střela do břicha! To je výsledek policejního zásahu v Uhelné v Olomouckém kraji. Hlídka původně jela vyřešit násilí v rodině, nakonec ale agresor jednoho z policistů přetáhl železnou tyčí po hlavě a druhý policista za to útočníka postřelil do břicha!

O drama se postaral devětadvacetiletý muž, údajně závislý na drogách. Tyčí a kopy bil svého otčíma, tak jeho matka přivolala policisty. Mladý muž se ale před strážci zákona zamkl v domě a odmítal otevřít.

Matka násilníka měla strach o jeho zdraví i život a souhlasila s násilným vniknutím do domu. V tu chvíli začalo peklo! "Agresor se schoval za závěs a jednoho z policistů přetáhl železnou tyčí. Způsobil mu frakturu čelisti a naštípnutí očnice s hematomem. Když se rozmáchl i proti druhému policistovi, ten použil střelnou zbraň," poznamenala policejní mluvčí Tereza Neubauerová.

Střela prošla dolní částí břicha a hýždí a záchranáři museli oba zraněné odvézt do nemocnice. Postřelený muž byl při vědomí.

Zákonné použití zbraně a postup policistů nyní prověřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů. Devětadvacetiletý mladík si vyslechl obvinění ze spáchání zločinu násilí proti úřední osobě. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Celebrity

Takhle jste Dášu Havlovou dlouho neviděli!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou