Břeclavské policisty zavalilo několik případů domácího násilí. Například jeden otec zmlátil syna dřevěnou deskou tak surově, až napadený skončil ve špitále.
Internet

Otec k pohledání! Vlastního syna ztřískal dřevěnou deskou!

25. února 2016 16:55 / Z domova
Vážným zraněním skončil na jihu Moravy spor otce a jeho syna! Táta na svého potomka vzal dřevěnou desku a pořádně ho ztřískal! Napadený skončil ve špitále!

S domácím násilím se policisté na Břeclavsku potýkají čím dál častěji a podle policejní mluvčí Kamily Haraštové se agresivita násilníků stále stupňuje! Dokazuje to i otřesný případ sporu mezi otcem a synem.

"Dvojice se začala hádat. Po vulgárních nadávkách ale spor přešel k pořádné rvačce. Otec vzal na syna i dřevěnou desku, nadělil mu několik pořádných úderů a nakonec mu skočil na nohu. Osmadvacetiletý syn musel být hospitalizován v nemocnici a jeho otec skončil v policejní cele," řekla Haraštová.

Rozhodně podle ní nejde o ojedinělý případ domácího násilí v regionu. Během posledních dní museli zasahovat také v domácnosti šestašedesátiletého muže, který dlouhodobě ponižoval a týral svou družku. Skončil ve vazební věznici.

Domácího násilí se dopustil i sedmadvacetiletý muž. Své expřítelkyni způsobil zranění v obličeji a rozbil jí mobil, tablet i notebook.

To v Břeclavi se čtyřiatřicetiletý muž vyzbrojil i nožem a ohrožoval jím manželku i zbytek rodiny. I tento násilník možná skončí ve vazební věznici. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Celebrity

Neuvěřitelné! Lucie Bílá udělala zázrak!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou