Kvůli touze dostat se za mříže zdemoloval muž na parkovišti jedno auto. Kopal do něj jako smyslů zbavený!
Policie ČR

Neskutečné! Toužil po kriminálu, tak rozbil na parkovišti auto!

25. února 2016 12:21 / Z domova
Hodně netradičně se rozhodl ve Svitavách řešit svou bytovou otázku zoufalý osmačtyřicetiletý muž. Neměl kam složit hlavu, tak ho napadlo, že by bylo dobré dostat se do vězení! Začal proto na parkovišti demolovat cizí auto!

Touha dostat se za mříže a získat tak ubytování i stravu byla pro muže bez domova velmi silná. Nechtěl ale způsobit škodu soukromé osobě, a tak si objekt svého zájmu vybíral velmi opatrně. Nakonec se rozhodl rozflákat služební auto Honda na jednom parkovišti. A začal se pořádně činit! "Do auta kopal tak silně, že ho na několika místech promáčkl. Zdeformované byly všechny dveře a také přední blatníky," popsala výsledek řádění nešťastníka policejní mluvčí Hana Kaizarová.

I když dal auto co proto, do kriminálu se nakonec nedostal. Problém s bydlením si vyřešil jen na jednu noc, kterou strávil v policejní cele. Druhý den ráno ho ale policisté propustili znovu na svobodu. Doufat ale ještě pořád může. Za výtržnictví a poškození cizí věci mu totiž v případě odsouzení hrozí až dva roky vězení. Na autě způsobil škodu za 50 tisíc korun. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

1+1= no to snad nemyslíte vážně!? Dělat z lidí

Celebrity

Proboha! Co je tohle za stařečka! Slavný český

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou