Tři zdravotní sestřičky zadržely na ulici notorického zloděje. Okrádal jejich pacienty.
Internet

Hrdinky! Zdravotní sestřičky při cestě na oběd zadržely zloděje!

25. února 2016 09:03 / Z domova
Notnou dávku odvahy prokázaly tři zdravotní sestřičky ze zdravotnického zařízení v Karlových Varech. Na ulici při cestě na oběd potkaly zloděje, který okrádal jejich pacienty, a neváhaly se do něj pustit! Grázla zadržely a předaly spravedlnosti!

Čtyřiapadesátiletý zloděj z Přerovska v nestřežených chvílích vtrhl do převlékacích kabinek rentgenu a bral vše, co mělo nějakou cenu. Nejčastěji peněženky, nepohrdl ale ani dioptrickými brýlemi nebo mobilem. Napáchal škodu za asi 12 tisíc korun.

Sestřičky si podezřelého chlapa všimly už v práci. Několikrát ho přistihly v místech určených jen pro zaměstnance. Pak na něj narazily venku při cestě na oběd. A rozhodly se jednat!

"Podezřelého muže spatřily v podchodu, kde zrovna prohledával peněženku. Oslovily ho a on se začal chovat podivně a snažil se peněženku schovat. Jedna z žen mu ji rychle vytrhla z ruky a z kartičky pojišťovny zjistila, že skutečně patří jednomu z okradených pacientů. Zloděje pak společnými silami zadržely a přivolaly policii," konstatovala policejní mluvčí Zuzana Týřová.

Ještě před příjezdem strážců zákona začal odhazovat další kradené věci. Nic mu to ale nebylo platné. Za krádež teď recidivistovi hrozí až tříletý kriminál. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Neuvěřitelné! Budete koukat, jak tragicky může

Celebrity

Česká zpěvačka onemocněla stejnou rakovinou, jako

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou