Recidivista se policistům přiznal, že v obchodě kradl, protože neměl peníze na jídlo.
Internet

Hladový recidivista se rozhodl obstarat jídlo krádeží! V supermarketu odcizil jogurt a čokoládu!

24. února 2016 17:02 / Z domova
Až tříleté vězení hrozí dvaadvacetiletému recidivistovi, který se vypravil na lup do supermarketu v Duchcově na Teplicku! Z regálů vzal potraviny za víc než tři sta korun! Pozornost ostrahy však neunikl!

Lapka si do tašky narval vše, na co dostal chuť. Mezi ukradeným zbožím byl například jogurt, různé druhy sýrů, salám, chléb či čokoláda. Následně se snažil nepozorovaně projít pokladnami, aniž by musel platit. To se mu však nepodařilo. V merku ho totiž měl pracovník ostrahy, který ho nechtěl nechat jen tak odejít.

Muž ho u východu chytil za bundu a nehodlal zloděje pustit. V tom se oba začali přetahovat tak silně, že spadli na zem. Zloděj byl však rychlejší. Bleskově se ostraze vysmekl, zvedl se a z místa činu utekl. „Část odcizených věcí za dvě stě korun přitom pachateli z tašky vypadla na zem, zbytek si odnesl s sebou,“ uvedl mluvčí libereckých policistů Daniel Vítek.

Zloděj však spravedlnosti neunikal dlouho. Za krátkou chvilku ho hlídka dopadla. Na služebně se pak ke krádeži přiznal a vypověděl, že neměl peníze na jídlo, a proto ho odcizil.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

1+1= no to snad nemyslíte vážně!? Dělat z lidí

Celebrity

Proboha! Co je tohle za stařečka! Slavný český

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou