Mladá dívka přišla na služebnu s tím, že ji přepadl muž s nožem v ruce a obral ji o peníze. Vše ji však vymyslela.
Thinkstock

Oloupil mě muž s nožem v ruce, tvrdila policistům žena! Loupež si vymyslela!

22. února 2016 14:00 / Z domova
Lež má krátké nohy! O tom se přesvědčila mladá žena, která přišla na policejní stanici v Turnově v Libereckém kraji a tvrdila, že se stala obětí loupežného přepadení! Zkušení kriminalisté však brzo odhalili, že je tahá za nos a vše si vymyslela!

Čtyřiadvacetiletá dívka přišla na služebnu krátce po jedenácté hodině dopoledne. S ustaraným výrazem v obličeji jim tvrdila, že ji před dvěma hodinami oslovil v ulici Palackého neznámý muž s nožem v ruce a požadoval po ní peníze. „Žena mu měla dát čtyři tisíce korun,“ uvedla mluvčí libereckých policistů Dagmar Sochorová.

Pachatel měl následně vzít nohy na ramena. Kriminalisté toto oznámení rozhodně nevzali na lehkou váhu a případ začali intenzivně vyšetřovat. Nejprve ženu vyslechli a snažili se zjistit co nejvíce informací o přepadení. Už po chvilce jim začalo být jasné, že tady něco nesedí. Jejich instinkt se ukázal jako správný.

Při její výpovědi zjistili, že se slova domnělé oběti nezakládají na pravdě a že si celou loupež vymyslela. „Okolnostmi jejího oznámení se nyní zabývají policisté v Turnově,“ uzavřela Sochorová.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

1+1= no to snad nemyslíte vážně!? Dělat z lidí

Celebrity

Proboha! Co je tohle za stařečka! Slavný český

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou