U brněnské křižovatky ležel těžce zraněný muž ze Slovenska. Policie se domnívá, že se mohl stát obětí násilného trestného činu.
Policie ČR

Mrazivá záhada! U křižovatky umíral zraněný muž a nikdo neví, co se mu stalo!

19. února 2016 09:21 / Z domova
Hrozivý výjev se naskytl lidem v Brně, kteří poblíž křižovatky Merhautovy a Porgesovy ulice našli na zemi ležet těžce zraněného muže. Nikdo netuší, co se mu stalo. Obětí dopravní nehody se ale podle všeho nestal!

Zraněným muže je šestapadesátiletý Ján T. ze Slovenska. Když ho svědci objevili, byl v bezvědomí. Okamžitě mu začali poskytovat první pomoc a přivolali policisty i záchranku. Ta ho odvezla s těžkým poraněním do nemocnice. Policie se obává, že se mohl stát obětí trestného činu!

"Muž utrpěl velmi závažná zranění, ale nejsou dle prvotních vyjádření lékařů úplně typická pro dopravní nehodu. Hledáme proto svědky události i lidi, kteří s Jánem T. přišli v poslední době do styku," poznamenal policejní mluvčí Pavel Šváb.

Muže našli lidé uplynulou neděli večer. Policisté tak hledají svědky, kteří si v době od 20 do 20.20 všimli v místě něčeho podezřelého. Ozvat se mohou na linku 158 nebo na telefon 974 625 468. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Celebrity

Takhle jste Dášu Havlovou dlouho neviděli!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou