Mladá žena nabízela služby náhradní matky. Od manželů vzala peníze a pak zmizela. Podle policie může být podobně poškozených daleko více. Kriminalisté sestavili její identikit.
Policie ČR

Náhradní matka shrábla sto tisíc korun. Pak se po ní slehla zem!

18. února 2016 09:13 / Z domova
Protřelá podvodnice nabízela prostřednictvím inzerátu služby náhradní matky. Od zoufalého páru vzala sto tisíc korun a pak zmizela! Neokradla stejným způsobem i vás?

Na případ upozornila mladá žena, která spolu s manželem podvodnici naletěla. Žena se s údajnou náhradní matkou sešla v jednom z brněnských hypermarketů. Působila prý velmi věrohodně. O náhradním mateřství mluvila velmi přesvědčivě a tvrdila, že už s touto službou má osobní zkušenost. Na druhé schůzce jí s manželem předali zálohu sto tisíc korun. Částka odpovídala běžné praxi. Manželé se ale vytouženého miminka nedočkali! podvodnice shrábla prachy a zmizela jako pára nad hrncem!

Podvodnice po převzetí zálohy přestala brát telefon a po čase už bylo její číslo zcela nedostupné. "Bohužel, manželé věc oznámili se zpožděním, takže videozáznamy z obchodního centra už nejsou k dispozici. Sestavili jsme alespoň identikit podezřelé," podotkl policejní mluvčí Pavel Šváb.

Podvodnice je asi 170 centimetrů vysoká a má asi 30 až 35 let. Má tmavohnědé rovné vlasy po ramena a představila se pod falešným jménem Kateřina Holásková. "Domníváme se, že se neznámá žena podobného jednání mohla dopustit i v minulosti. Uvítali bychom v této souvislosti jakékoliv svědectví podobně podvedených žen či informaci k totožnosti podezřelé," dodal Šváb. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

1+1= no to snad nemyslíte vážně!? Dělat z lidí

Celebrity

Proboha! Co je tohle za stařečka! Slavný český

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou