Servírka se po příchodu do práce nestačila divit. V boxu našla zloděje, který se tam v noci vloupal a pak usnul.
Thinkstock

Vloupal se do baru a tam usnul! Ráno mladého výtečníka objevila obsluha!

17. února 2016 03:31 / Z domova
Takové probuzení šestadvacetiletý mladík rozhodně nečekal! Z tvrdého spánku ho dostali policisté, které do restaurace v Rousínově na Vyškovsku zavolala servírka! Když přišla do práce, zjistila, že se tam někdo vloupal! Pachatele našla uvnitř, jak nerušeně spí v boxu!

Mladý muž počkal, až bude po zavírací době a v nočních hodinách se dovnitř vloupal. „Při prohledávání baru dostal najednou hlad. Na poličce uviděl dva balíčky slaných brambůrek, které se rozhodl spořádat,“ informovala mluvčí vyškovských policistů Alice Musilová.

Poté zmožen usnul v jednom z boxů pro návštěvníky. Právě tam ho také další den ráno objevila obsluha. Servírka byla naprosto v šoku a okamžitě zavolala policisty, na které raději čekala před barem. O pár chvil později už byli na místě strážci zákona, kteří se s mužem rozhodně nepárali. Vzbudili ho a na místě ho zadrželi.

Následně u mladíka provedli dechovou zkoušku, která měla pozitivní výsledek. „Nadýchal téměř dvě promile alkoholu,“ uvedla Musilová. Na svou noční výpravu pachatel zřejmě hned tak nezapomene. Nevyhne se totiž obvinění z trestného činu krádeže.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Halina Pawlowská vydělává statisíce. Neuvěříte,

Celebrity

Pawlowská vydělává statisíce! Budete se divit jak!

Sport

Real měl na mále! Nakonec ale Ronaldo mohl svléknout