Kokosový ořech proměnil opilý manžel v nebezpečnou zbraň! Hodil ho své manželce do obličeje a způsobil jí vážná poranění.
Internet

Drsný manžel! Své choti rozbil obličej kokosovým ořechem!

13. února 2016 17:00 / Z domova
Policie v těchto dnech zahájila trestní stíhání čtyřiačtyřicetiletého surovce z České Lípy. Na svou o 11 let mladší manželku zaútočil kokosovým ořechem! Zlomil jí nos a způsobil otevřenou ránu!

Celé drama se v rodině odehrálo loni na Štědrý den. Muž se od rána opíjel a začal být agresivní. Nezúčastnil se ani slavnostní večeře nebo rozdávání dárků. Ve večerních hodinách se ale rozhodl manželku i její nezletilou dceru vyhodit z bytu."Obě velmi sprostě urážel a když manželka byla už na odchodu, vzal z vánočního stolu kokosový ořech a hodil jí ho do obličeje," řekla policejní mluvčí Ivana Baláková.

Následky po ráně kokosem byl vážné. Ořech jí zlomil nosní kůstky a způsobil otevřenou ránu na kořeni nosu. "Třikrát denně musela žena absolvovat převazy, nemohla jíst, spát a dýchat dokázala jen pusou. Až do poloviny ledna byla v pracovní neschopnosti," poznamenala Baláková. Hulvátovi teď za jeho chování hrozí až tříleté vězení. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Politik se jasně a veřejně vyslovil pro tak tvrdá

Celebrity

Zemřela Věra Čáslavská! Boj nad rakovinou

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou