Ještě neměl ani řidičský průkaz, a přesto přijel na zkoušku v autoškole osobním autem.
Thinkstock

Nevídaná drzost! Mladík přijel na zkoušku v autoškole v BMW a pak ujížděl policistům!

12. února 2016 17:14 / Z domova
Hodně svérázně si v Ivančicích na Brněnsku počínal pětadvacetiletý mladík, který s obrovskou dávkou drzosti vyrazil ke zkoušce na získání řidičáku v osobním autě BMW! Po zkoušce opět odjel a na silnici upoutal pozornost policistů, kteří jej chtěli zastavit. Místo toho však mladík sešlápl plyn a ujížděl rychlostí až sto dvacet kilometrů v hodině!

Mladík byl před zkušební komisí úspěšný a to jej asi hodně posílilo. „Stejným autem, které mělo mimo jiné nepředpisově zatmavená skla, od zkoušek odjel. To neuniklo policistům, kteří se jej snažili v Krumlovské ulici zastavit,“ popsal mluvčí brněnských policistů Bohumil Malášek.

Místo uposlechnutí pokynu však razantně přidal plyn a začal hlídce ujíždět. „Tím odstartoval bláznivou a především hodně nebezpečnou honičku. Při ní vozidlu v Ivančicích naměřil radar rychlost vyšší než sto dvacet kilometrů za hodinu,“ řekl Malášek.

Honička skončila v nedalekých Pršticích, kde nezkušený řidič nezvládl průjezd křižovatkou, skočil mimo vozovku a auto poškodil. Z místa nehody stačil ještě utéct. Ukryl se v kurníku v nedalekém rodinném domku. Policisté jej však po krátké době vypátrali a provedli u něj dechovou zkoušku. Ta byla negativní, test na drogy však muž odmítl. Případ i nadále policisté vyšetřují.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Celebrity

Neuvěřitelné! Lucie Bílá udělala zázrak!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou