Policisté při prohlídce auta objevili úkryt, ve kterém se skrývaly tři kilogramy konopí.
Policie ČR

Do cíle nedojeli! Policisté zadrželi cizince, kteří v autě ukrývali kvalitní marihuanu za 800 000 tisíc!

12. února 2016 03:25 / Z domova
To je teda úlovek! Táborští policisté se zase jednou vyznamenali! Při dopravní kontrole odhalili v autě cizinců důmyslnou skrýš! Uvnitř se nacházely tři kilogramy marihuany!

Strážci zákona zpozorněli, když dostali do rukou doklady obou mužů ve vozidle Ford Mondeo. Při lustraci řidiče zjistili, že jde o muže označeného jako nežádoucí nebezpečná osoba v Schengenském prostoru, která je podezřelá z nezákonného držení zbraně. „Doklady spolujezdce navíc nesplňovaly všechny ochranné znaky a mohlo tím pádem jít o padělky,“ uvedl mluvčí táborské policie Miroslav Doubek.

Hlídka na nic nečekala a okamžitě prohledala oba muže a následně i auto. Zbraň nenašli, ale můžou se pochlubit jiným úlovkem. V úkrytu se nacházelo devět vakuovaných pouzder s konopí. Přivolaní kriminalisté zjistili, že jde o velmi kvalitní materiál, který by cizincům na černém trhu vynesl bezmála osm set tisíc korun.

Následně specialisté z cizinecké policie potvrdili, že doklady spolujezdce jsou padělky. Oba muži skončili ve vazbě, kde nyní čekají na soud. Řidiči hrozí deset let v lochu a spolujezdci tři roky.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

1+1= no to snad nemyslíte vážně!? Dělat z lidí

Celebrity

Proboha! Co je tohle za stařečka! Slavný český

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou