Jedenačtyřicetiletá žena chtěla lehce přijít k úlovku za sto padesát korun, ale místo toho je chudší o tisíc korun.
Thinkstock

Žena si chtěla z obchodního domu odnést netradiční úlovek! Ze záchodu ukradla čtyři role toaletního papíru!

10. února 2016 16:38 / Z domova
Chtěla si nezákonným způsobem přilepšit, ale nakonec na to šeredně doplatila! Jedenačtyřicetiletá žena si v pondělí na WC v brněnském obchodním domě narvala do tašky čtyři objemné role toaletního papíru v hodnotě 150 korun, ale nakonec odešla s tisícikorunovou pokutou! Odhalil ji totiž člen ostrahy!

Zlodějka se domnívala, že mezi dalšími zákazníky ujde pozornosti zaměstnance ostrahy. Mýlila se. Člen bezpečnostní agentury si všiml, že když vycházela z toalety, měla plnější tašky, než když tam vešla. „Muž okamžitě zasáhl a na ženu si posvítil. Jeho podezření se potvrdilo," uvedl mluvčí brněnských strážníků Pavel Šoba.

Na místo o chvíli později dorazili strážníci, kterým se zlodějka přiznala, že role chtěla skutečně odcizit. Hlídka jí přikázala, aby toaletní papír vrátila zpět na sociální zařízení. Neodešla však bez trestu. „Kolegové jí řádně poučili a uložili jí pokutu," doplnil mluvčí Šoba.

Tisícikorunovou pokutu na místě zaplatila. Místo získaného úlovku v hodnotě sto padesáti korun je nyní žena chudší o tisíc korun. Taková nepovedená krádež se jí opravdu nevyplatila.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Celebrity

Kaiser má zase podmínku! Už podruhé v životě!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou