Hádka kvůli venčení psů nakonec skončila fyzickým napadením. Důchodci za útok hrozí až tři roky vězení.
Policejnidenik

Důchodce neudržel nervy na uzdě! Staršímu muži dal pořádně na budku!

10. února 2016 09:01 / Z domova
Důchodce ze Sokolovska může skončit za ublížení na zdraví až na tři roky v lochu! V Karlových Varech se totiž pustil do dalšího seniora a uštědřil mu několik ran pěstí do obličeje! Důvodem byla předchozí hádka kvůli venčení psů!

Sedmdesátiletý muž si na pořádné problémy zadělal ve večerních hodinách ve vestibulu panelového domu v ulici Západní. Nejprve se s o devět let starším důchodcem do mokru kosti pohádal, ale tím to ani zdaleka neskončilo. Agresorovi už nestačila pouhá slova, tak použil pěsti. „Muže několikrát udeřil do obličeje," uvedl karlovarský policejní mluvčí Pavel Valenta.

Napadený se po sérii ran neudržel na nohou a spadl na zem. Po dopadu se udeřil hlavou o tvrdou podlahu. Z rány mu začala řinčet krev, a proto na místo dorazila záchranná služba i policisté. Devětasedmdesátiletý muž skončil v nemocnici. Agresor zase na policejní služebně, kde se podrobil následného výslechu.

Strážci zákona zjistili, že muže fyzicky napadl kvůli tomu, že spolu měli rozepře ohledně venčení psů. Útočníkovi nyní hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Celebrity

Takhle jste Dášu Havlovou dlouho neviděli!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou