Policisté už znají totožnosti mladíků, kteří v Praze napadli ochranku v metru.
Thinkstock

Tížilo je svědomí? Policistům se přihlásili útočníci, kteří zmlátili strážného v metru!

03. února 2016 17:19 / Z domova
Téměř měsíc se agresoři skrývali před zákonem, nyní však vystrčili hlavu z písku a sami přišli na policejní služebnu! Skupinka se přišla přiznat, že to byli oni, kdo v lednu napadl ostrahu pražského metra Letňany. Do muže se pustili, protože jednoho z nich napomenul, aby nemočil do koše!

Možná mladíky tížilo svědomí, nebo jednoduše dostali strach, že budou dříve či později odhaleni. Jejich obličeje po napadení totiž zachytily bezpečnostní kamery a fotky se objevily v mnoha médiích. „Nyní tedy již známe totožnost podezřelých. Jde se o mladíky ve věku od sedmnácti do devatenácti let,“ řekl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Napadení se odehrálo 7. ledna. Ochranka přistoupila k mladíkovi, který močil do odpadkového koše. Slušně jej napomenul, že to nesmí dělat. Agresora to však rozčílilo a do staršího muže se pustil. Dal mu pěstí do obličeje. Do šarvátky se pak zapojil i další člen ochranky a dva muži, kteří předtím přijeli s útočníkem metrem.

Mladíci na ochranku útočili pěstmi a jednoho dokonce povalili na zem a kopali do něj. Po několika sekundách skupinka utekla na autobus. Policisté konečně agresory vyslechli a nyní případ dále vyšetřují.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Požadavky muslimů jsou opravdu nehorázné! Tomu se

Celebrity

Smutná Bohdalka! Co jí tolik trápí? To neuhádnete!

Sport

Real měl na mále! Nakonec ale Ronaldo mohl svléknout