Policisté už znají totožnosti mladíků, kteří v Praze napadli ochranku v metru.
Thinkstock

Tížilo je svědomí? Policistům se přihlásili útočníci, kteří zmlátili strážného v metru!

03. února 2016 17:19 / Z domova
Téměř měsíc se agresoři skrývali před zákonem, nyní však vystrčili hlavu z písku a sami přišli na policejní služebnu! Skupinka se přišla přiznat, že to byli oni, kdo v lednu napadl ostrahu pražského metra Letňany. Do muže se pustili, protože jednoho z nich napomenul, aby nemočil do koše!

Možná mladíky tížilo svědomí, nebo jednoduše dostali strach, že budou dříve či později odhaleni. Jejich obličeje po napadení totiž zachytily bezpečnostní kamery a fotky se objevily v mnoha médiích. „Nyní tedy již známe totožnost podezřelých. Jde se o mladíky ve věku od sedmnácti do devatenácti let,“ řekl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Napadení se odehrálo 7. ledna. Ochranka přistoupila k mladíkovi, který močil do odpadkového koše. Slušně jej napomenul, že to nesmí dělat. Agresora to však rozčílilo a do staršího muže se pustil. Dal mu pěstí do obličeje. Do šarvátky se pak zapojil i další člen ochranky a dva muži, kteří předtím přijeli s útočníkem metrem.

Mladíci na ochranku útočili pěstmi a jednoho dokonce povalili na zem a kopali do něj. Po několika sekundách skupinka utekla na autobus. Policisté konečně agresory vyslechli a nyní případ dále vyšetřují.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Další tvrdá rána bruselským zastáncům migrace je

Celebrity

Další velký muzikálový průšvih: Romeo a Julie

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou