Představení v brněnském divadle nečekaně přerušil pokus jevištního technika o sebevraždu.
Národní divadlo Brno

Divadelní představení ukončil pokus o sebevraždu! Technik skočil z jevištní lávky!

03. února 2016 14:02 / Z domova
Na takové představení diváci v Národním divadle Brno určitě jen tak nezapomenou! Ne však díky úžasným hereckým výkonům, nýbrž kvůli technikovi, který chtěl skokem ze sedmi metrů vysoké lávky spáchat sebevraždu!

Děsivá scéna se odehrála v druhé polovině představení. „Na jevišti už byli jen tři herci. Nešťastník z ničeho nic dopadl hercům za zády do provaziště, a jelikož neztratil vědomí, neustále sténal," popsal herec Igor Bareš. Dodal, že jim trvalo několik sekund, než si vůbec uvědomili, co se vlastně stalo.

Z jeviště odešli postupně všichni herci a následně spadle i opona. Někteří diváci začali zmateně tleskat. V hledišti však bylo několik doktorů, kteří hned pochopili, co se stalo a přiběhli na pomoc. O chvíli později na místo dorazila záchranná služba, která muže převezla do nemocnice.

Technik neměl být v osudný den vůbec v práci. Měl totiž volno. Důvod jeho pokusu o sebevraždu je zatím neznámý. „Zatím vše zkoumáme. Technika museli operovat, proto jsme ho ještě nevyslechli. Případ jsme zatím neuzavřeli, ale vše naznačuje, že se skutečně pokusil o sebevraždu," sdělila brněnská policejní mluvčí Andrea Straková.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Muslimka se v práci nechtěla podřídit evropským

Celebrity

Gregorová se možná vůbec vdávat nebude! Prý

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou