Vraha bývalé ředitelky školy z Prštic zadržel policista v civilu. Na násilníka narazil v brněnských Žabovřeskách.
Policejnidenik

Vrah seniorky z Brněnska je za mřížemi! Ve svém volnu ho dopadl policista v civilu!

02. února 2016 17:01 / Z domova
Velmi brzy se podařilo kriminalistům objasnit první letošní vraždu v Jihomoravském kraji! Vraha seniorky z Prštic dopadl policista, který šel ve svém volnu na pivo!

Bývalou ředitelku školy (74) objevila mrtvou její vnučka vracející se ze školy. Žena se o dívku celý život starala. Vrah z Vyškovska (52) důchodkyni uškrtil, a to kvůli penězům. Policie po muži vyhlásila pátrání a nakonec ho poznal policista v civilu! Šel zrovna na pivo, když na vraha narazil na ulici v brněnských Žabovřeskách. Jakmile si podezřelý všiml, že ho někdo sleduje, dal se na útěk. Policista ho ale dohonil, povalil na zem a zadržel. A vrah mu nakonec ještě pomalu poděkoval! Policistovi se svěřil, že už nevěděl kudy kam a že ho zatčením vlastně vysvobodil!

Na skutečnou svobodu ale bude muset násilník na dlouho zapomenout. Za brutální vraždu mu totiž hrozí až výjimečný trest nebo doživotí. "Pachatel se k vraždě přiznal a vyšetřovatel podal státnímu zástupci návrh na jeho vazební stíhání," dodala policejní mluvčí Petra Ledabylová. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Požadavky muslimů jsou opravdu nehorázné! Tomu se

Celebrity

Smutná Bohdalka! Co jí tolik trápí? To neuhádnete!

Sport

Finále French Open? Kvůli dešti snad do Vánoc!