Vraha bývalé ředitelky školy z Prštic zadržel policista v civilu. Na násilníka narazil v brněnských Žabovřeskách.
Policejnidenik

Vrah seniorky z Brněnska je za mřížemi! Ve svém volnu ho dopadl policista v civilu!

02. února 2016 17:01 / Z domova
Velmi brzy se podařilo kriminalistům objasnit první letošní vraždu v Jihomoravském kraji! Vraha seniorky z Prštic dopadl policista, který šel ve svém volnu na pivo!

Bývalou ředitelku školy (74) objevila mrtvou její vnučka vracející se ze školy. Žena se o dívku celý život starala. Vrah z Vyškovska (52) důchodkyni uškrtil, a to kvůli penězům. Policie po muži vyhlásila pátrání a nakonec ho poznal policista v civilu! Šel zrovna na pivo, když na vraha narazil na ulici v brněnských Žabovřeskách. Jakmile si podezřelý všiml, že ho někdo sleduje, dal se na útěk. Policista ho ale dohonil, povalil na zem a zadržel. A vrah mu nakonec ještě pomalu poděkoval! Policistovi se svěřil, že už nevěděl kudy kam a že ho zatčením vlastně vysvobodil!

Na skutečnou svobodu ale bude muset násilník na dlouho zapomenout. Za brutální vraždu mu totiž hrozí až výjimečný trest nebo doživotí. "Pachatel se k vraždě přiznal a vyšetřovatel podal státnímu zástupci návrh na jeho vazební stíhání," dodala policejní mluvčí Petra Ledabylová. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Celebrity

Neuvěřitelné! Lucie Bílá udělala zázrak!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou