Mladého Poláka zavraždil kamarád a pak ho před dveřmi jeho bytu nechal umírat!
Policie ČR

Mladého Poláka nechali umírat před dveřmi do bytu! Policie zadržela sedm jeho kamarádů!

02. února 2016 12:52 / Z domova
Ohavná vražda se stala v Novém Bydžově. Mladého Poláka (26) tu jeho kamarádi zamordovali a pak ho nechali umírat před dveřmi do jeho bytu! Policisté už zadrželi sedm jeho kamarádů! Mají snad oni na smrti mladíka podíl?

Všech sedm zadržených jsou rovněž Poláci. "Předpokládáme, že by nám mohli pomoci objasnit, co se na místě činu stalo," konstatovala policejní mluvčí Ivana Ježková. A o pár hodin později bylo jasno! Dva ze zadržených policie obvinila z podílu na vraždě! Jde o muže ve věku 30 a 41 let.

Zabitý Polák žil na ubytovně už delší dobu a všichni zadržení tam bydleli také. V noci se mezi mladým Polákem a jeho krajany strhla hádka. Třicetiletý muž pak svou oběť pobodal nožem a vystrkal z bytu za dveře. Tam ho na chodbě nechali grázlové bez pomoci umírat!

Dvojice agresorů se snažila hrůzný čin ještě zamaskovat a své oběti dala do ruky nůž, aby to vypadalo, že si mladík zranění způsobil sám. Policisty ale pachatelé neobalamutili. Třicetiletému muži hrozí za vraždu až osmnáctileté vězení, jednačtyřicetiletému pak za přečin nadržování až čtyřletý kriminál. Trest mu hrozí za to, že krajanovi pomohl po vraždě uklidit byt a zlikvidovat stopy. Také se snažil ovlivnit ostatní zadržené, aby nevypovídali v neprospěch útočníka.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Nejodvážnější evropský politik má v prioritách

Celebrity

Přítel dcery krále Miroslava z Pyšné princezny

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou