Neznámý blázen hodil z mostu nad D1 kámen na jedoucí auto. Rozbil řidiči čelní sklo! Policie teď po něm pátrá.
Internet

Šílenec házel po autech na D1 kameny! Jedno trefil!

31. ledna 2016 08:32 / Z domova
V naprostém šoku zůstal řidič, kterému při jízdě po dálnici D1 dopadl na přední sklo kámen! Někdo ho hodil z mostu na 104. kilometru u Větrného Jeníkova! Policie teď po autorovi zvrhlé zábavy pátrá! Pachatel může mluvit o štěstí, že kamenem nikoho nezabil!

Házet kameny z mostu na dálnici po jedoucích autech může napadnout snad jen majitele chorého mozku. Řidič, kterému letící kámen rozbil čelní sklo, dokonce pachatele zahlédl! Policii se svěřil, že viděl člověka v zelené bundě s kapucí! Policie teď po něm jde!

Kámen šoférovi rozbil přední sklo a škoda je asi sedm tisíc korun. „Nikdo tentokrát naštěstí nebyl zraněn, ale taková událost může mít i fatální důsledky," konstatovala policejní mluvčí Dana Čírtková.

V loňském roce pro změnu padala z mostů na auta na dálnici v Olomouckém a Moravskoslezském kraji dřevěná polena. Ukázalo se, že tento hazard měl na svědomí muž, který trpí paranoidní schizofrenií. Během svého řádění stihl poničit 28 aut a jednoho člověka zranil. Soud mu uložil ochrannou ústavní psychiatrickou léčbu. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Neuvěřitelný hnus! Rituály a tábory na sex pro

Celebrity

Dávný kolega Morávkové Baselides prý krade a

Sport

Tenista prohrál zápas a stal se terčem výhrůžek!