Jedenáctiletý klučina se v Karviné stal terčem surového dětského gangu! Útočníci do přiměli svléci se donaha, pak ho zbili a zkopali a nakonec polili močí.
Internet

Šokující šikana! Kluci na ulici přepadli chlapce, zbili ho, vysvlékli donaha a ještě ho polili močí!

30. ledna 2016 09:11 / Děti v nesnázích
Rozum zůstává stát nad hrůzostrašným případem šikany v Karviné. Trojice dětí tu jen tak pro zábavu přepadla na ulici jedenáctiletého školáka a brutálním způsobem mu dala nakládačku! Nejprve ho ale násilníci přinutili se vysvléci donaha, pak ho řezali hlava nehlava a nakonec ho ještě polili močí!

Jedenáctiletý klučina agresorům nic neuděl a ani je neznal. Útočníci si ho vybrali zjevně náhodně. Přepadli ho, odtáhli na odlehlé místo a začal teror! Hocha týrali několik desítek minut, mlátili ho do obličeje i břicha a kopali po celém těle! Pak ho polili močí a nahého ho nechali na místě svému osudu. Šaty promrzlého chlapce vzali s sebou a rozházeli je po ulici při útěku.

I s otrlými policisty zacloumalo, když se ukázalo, že tři suroví útočníci jsou ještě nezletilí. Dva jsou o rok mladší a jeden o rok starší než jejich oběť! "Z pohledu práva útočníci nejsou trestně odpovědní. Nicméně spisový materiál bude odeslán na státní zastupitelství k rozhodnutí o výchovném opatření. O rodiny útočníků se budou zajímat také sociální pracovnice," řekla policejní mluvčí Zlatuše Viačková. Chlapec kromě ran po bití utrpěl silný psychický šok a od napadení trpí velkým strachem. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Zase kecy v kleci, že pane premiére! Na to jsme si

Celebrity

Je snad Táňa Gregor Kuchařová v tom?

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou