U plzeňského podchodu ležel těžce zraněný muž. Policie se snaží zjistit, zda se náhodou nestal obětí nějakého násilníka.
Policejnidenik

Záhada plná otazníků! Na zemi v Plzni ležel těžce zraněný muž. Nikdo neví, co se stalo!

29. ledna 2016 17:03 / Z domova
Záhadu kolem těžce zraněného muže se snaží rozluštit plzeňští kriminalisté. Muž ležel na ulici na zemi s poraněnou hlavou a nikdo netuší, jak k úrazu přišel! Policisté se zabývají i verzí, že mohl někdo nešťastníkovi úmyslně ublížit!

Zraněný za svůj život vděčí náhodnému kolemjdoucímu, který ho objevil v tratolišti krve v těsné blízkosti podchodu v plzeňské Lindauerově ulici. Ihned vytočil linku 158. Záchranáři pak vážně zraněného převezli do nemocnice.

"Případem se okamžitě začali zabývat plzeňští kriminalisté, kteří se snaží zrekonstruovat dění, které předcházelo nálezu muže. Zatím není jasné, zda šlo o nešťastnou náhodu nebo zda se muž stal obětí protiprávního jednání," konstatovala policejní mluvčí Hana Štefflová.

Policie se v souvislosti s případem obrací i na veřejnost. Hledá svědky, kteří vědí, co pádu muže předcházelo, i ty, kteří si mohli v okolí místa nálezu všimnout něčeho podezřelého. Obrátit se mohou na linku 158. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Muslimka se v práci nechtěla podřídit evropským

Celebrity

Vondráčková na svých koncertech bourá sály!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou