Skupinka agresorů v MHD mlátila psa před zraky cestujících. To nenechalo chladno jednu z žen, která se ho zastala.
Thinkstock

Odvážná žena se zastala bitého psa! Agresoři kvůli tomu domlátili jejího přítele!

27. ledna 2016 14:27 / Z domova
Nemohla se dívat na to, jak skupinka grázlů mlátí v tramvaji v Ostravě nebohého psa a okřikla je. Partička však svůj vztek obrátila proti jejímu příteli, který s ní cestoval v dopravním prostředku! Bušili do něj pěstmi, hodili ho ze sedačky na zem a dál jej napadali! Policisté nyní hledají svědky události!

Případ se odehrál v tramvaji linky číslo 7 ve Slezské Ostravě. Potyčka nenechala chladnou ani řidičku, která zastavila a okamžitě běžela na místo rvačky. Odvážně se postavila mezi poškozeného a agresory. Jenže to se jí vymstilo. Útočníci si s ní nebrali servítky. Skupinka jí začala mlátit a sprostě urážet.

Řidička proto vyběhla z tramvaje a mobilním telefonem na místo přivolala policii. Mezitím však útok pokračoval. „Pachatelé sejmuli náhubek psovi a dali mu povel k ataku vůči poškozeným. Jedenačtyřicetiletý muž utrpěl zranění, jež si vyžádá dobu léčení delší sedmi dnů,“ uvedla mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Holčáková.

Bitkaři spravedlnosti neunikali dlouho. Policisté je vypátrali nedaleko a nyní žádají svědky, kteří byli přítomní události v tramvaji, aby se přihlásili na nejbližší služebnu či zavolali na linku 158.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Požadavky muslimů jsou opravdu nehorázné! Tomu se

Celebrity

Smutná Bohdalka! Co jí tolik trápí? To neuhádnete!

Sport

Finále French Open? Kvůli dešti snad do Vánoc!