Skupinka agresorů v MHD mlátila psa před zraky cestujících. To nenechalo chladno jednu z žen, která se ho zastala.
Thinkstock

Odvážná žena se zastala bitého psa! Agresoři kvůli tomu domlátili jejího přítele!

27. ledna 2016 14:27 / Z domova
Nemohla se dívat na to, jak skupinka grázlů mlátí v tramvaji v Ostravě nebohého psa a okřikla je. Partička však svůj vztek obrátila proti jejímu příteli, který s ní cestoval v dopravním prostředku! Bušili do něj pěstmi, hodili ho ze sedačky na zem a dál jej napadali! Policisté nyní hledají svědky události!

Případ se odehrál v tramvaji linky číslo 7 ve Slezské Ostravě. Potyčka nenechala chladnou ani řidičku, která zastavila a okamžitě běžela na místo rvačky. Odvážně se postavila mezi poškozeného a agresory. Jenže to se jí vymstilo. Útočníci si s ní nebrali servítky. Skupinka jí začala mlátit a sprostě urážet.

Řidička proto vyběhla z tramvaje a mobilním telefonem na místo přivolala policii. Mezitím však útok pokračoval. „Pachatelé sejmuli náhubek psovi a dali mu povel k ataku vůči poškozeným. Jedenačtyřicetiletý muž utrpěl zranění, jež si vyžádá dobu léčení delší sedmi dnů,“ uvedla mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Holčáková.

Bitkaři spravedlnosti neunikali dlouho. Policisté je vypátrali nedaleko a nyní žádají svědky, kteří byli přítomní události v tramvaji, aby se přihlásili na nejbližší služebnu či zavolali na linku 158.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Celebrity

Kaiser má zase podmínku! Už podruhé v životě!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou