Důchodkyně z Plzeňska svému mladšímu milenci před rokem půjčila přes 300 tisíc korun. Od té doby jí nevrátil ani korunu.
Thinkstock

Seniorka naletěla mladému milenci! Půjčila mu přes čtvrt milionu a dosud neviděla ani korunu!

26. ledna 2016 17:29 / Z domova
Jedenasedmdesátiletá důchodkyně z Plzeňska si po roce zamilovanosti do značně mladšího muže sundala růžové brýle a pohlédla realitě do očí! Zjistila, že ji pětatřicetiletý muž tahat za nos a vymámil z ní 320 tisíc korun! Stará žena stále věří, že jí je muž vrátí!

Důchodkyně se s mužem sblížila loni v létě. Když spolu po nějaké době měli sex, muž ji poprosil o půjčku sto tisíc korun. Slíbil jí, že jí to bude vracet postupně. Důvěřivá žena neváhala a dala mu své životní úspory. Další peníze z ní vymámil v následujících třech měsících.

Zamilovaná žena si dokonce půjčila peníze od sousedky. Nakonec se půjčka vyšplhala na 320 tisíc korun. „Já bych mu i část splátek odpustila, ale ne všechny. Teď jsem nutně potřebovala tisíc korun a neměla jsem doma ani halíř,“ svěřila se. Uplynul už však téměř rok od první půjčky, ale stará paní se peněz nedočkala.

Případu se nyní chopili policisté, kteří budou tuto podivnou půjčku vyšetřovat. Podnět jim dal starosta obce, kde žena žije. Svěřila se mu se svými problémy a on se to rozhodl nenechat jen tak. "Zatím jsme nikoho neobvinili,“ sdělil policejní mluvčí Jan Koželuh.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Celebrity

Kaiser má zase podmínku! Už podruhé v životě!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou