Zaměstnanec bezpečnostní agentury poučil mladíka, aby nečůral do odpadkového koše. Dostal za to mlatu a policie teď partičku grázlů hledá. Na snímku jsou dva z nich.
Policie ČR

Načůral do odpadkového koše v metru a pak zmlátil ochranku!

25. ledna 2016 09:02 / Z domova
Drzý mladík nabančil v metru zaměstnanci bezpečnostní agentury! Mladého muže rozčílilo, že se ho člen ochranky snažil poučit o nevhodnosti čůrání do odpadkového koše!

Napadení se stalo ve čtvrtek 7. ledna okolo 21. hodiny ve vestibulu metra Letňany. Člen ochranky mladého nevychovance napomenul, aby přestal močit do odpadkového koše na nástupišti. Následovala ale naprosto nepřiměřená reakce! "Mladík zaútočil na ochranku údery pěstí do obličeje," podotkl policejní mluvčí Jan Daněk.

Do šarvátky se pak zapojil i další člen ochranky a dva muži, kteří před tím přijeli s agresorem metrem a evidentně patřili k sobě. Celému útoku přihlížel také mladý pár, který se s mladíky pravděpodobně znal, protože po napadení všichni společně odjeli autobusem číslo 195 směrem Čakovice.

Policisté teď celou partičku hledají, jejich podobu zachytily kamery. "Pokud někdo někoho ze skupiny útočících mladíků pozná, ať kontaktuje linku 158. Policisté by ocenili i svědectví mladého páru, který byl napadení přítomen a agresory pravděpodobně znal," konstatoval Daněk. Za výtržnictví hrozí mladým grázlům až dvouleté vězení. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Celebrity

Neuvěřitelné! Lucie Bílá udělala zázrak!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou