Opilá žena nesnesla, že ji obsluha vykázala z restaurace a mstila se. Rozbila okno a na zasahujícího strážníka plivla.
Thinkstock

Dám si polévku smíchanou s vínem, žádala zákaznice! Byla namol opilá!

22. ledna 2016 13:09 / Z domova
Netradiční objednávku si v brněnské restauraci vyslechla servírka, která přišla obsloužit jedenatřicetiletou zákaznici. Žena chtěla přinést polévku smíchanou s vínem! Jídla se opilá žena nedočkala, a proto se pustila do servírky a následně i do přivolaných strážníků!

Agresivní chování dala žena najevo hned poté, co jí obsluha slušně sdělila, že osoby pod vlivem alkoholu neobsluhují. Takové tvrzení ji rozčílilo a začala obtěžovat přítomné hosty. „Servírka ji proto požádala, aby odešla pryč. Místo odchodu do ní však žena prudce strčila a chopila se prázdné láhve a snažila se ji rozbít o stůl,” uvedl mluvčí brněnských strážníků Pavel Šoba.

V následném útoku jí zabránili dva pozorní svědci, kteří ji vyvedli ven. Ani tam však své chování neovládala, protože vulgárně pokřikovala a ještě před příjezdem strážníků stačila rozbít okno. Městská policie se ji snažila uklidnil, ale marně. Žena na zasahujícího strážníka dokonce plivla.

Stupňující agresivitu zastavili až nasazením pout. Žena putovala rovnou na záchytnou stanici, kde se podrobila testu na přítomnost alkoholu.„Nadýchala 1,91 promile alkoholu,” doplnil Šoba.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Celebrity

Kaiser má zase podmínku! Už podruhé v životě!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou