Pomyslná kniha rekordů českých opilců se rozrostla o další jméno. Mladý muž z Třebíčska měl v sobě 7,48 promile alkoholu. Jde už o smrtelnou dávku.
Internet

Násilník z Třebíčska šokoval policisty! Nadýchal neuvěřitelných 7,5 promile alkoholu!

22. ledna 2016 04:11 / Z domova
Třebíčští policisté zůstali jako opaření, když přijeli zpacifikovat agresivního muže (29), který mlátil svou příbuznou. V dechu měl totiž neuvěřitelných 7,5 promile alkoholu! Podle odborníků je takové množství chlastu už smrtelné!

Policisty přivolala zoufalá žena, kterou její příbuzný řezal hlava nehlava. Podle lékařů měl násilník obrovské štěstí, že vůbec takovou nálož alkoholu přežil! Přesně mu policisté v dechu naměřili 7,48 promile.

Agresor putoval na záchytku do Jihlavy a vystřízlivění mu trvalo dlouhých 20 hodin. Teď ho za násilí čekají oplétačky s policií.

Muž z Třebíčska se zapsal mezi největší české opilecké rekordmany. Prim v tomto ohledu drží muž z Pacova na Pelhřimovsku. Řídil auto s 8,39 promile alkoholu a zkolaboval krátce po zastavení. Dalším známým ochlastou je i muž ze Semilska, který boural s fekálním vozem a nadýchal 7,94 promile alkoholu. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

S islamistou zatočili, že se nestačil divit! Tohle

Celebrity

Rozvod u Lucie Vondráčkové? Co se tam děje?

Sport

Tak to je mega úlet! Neznámý Frantík se stal