Pomyslná kniha rekordů českých opilců se rozrostla o další jméno. Mladý muž z Třebíčska měl v sobě 7,48 promile alkoholu. Jde už o smrtelnou dávku.
Internet

Násilník z Třebíčska šokoval policisty! Nadýchal neuvěřitelných 7,5 promile alkoholu!

22. ledna 2016 04:11 / Z domova
Třebíčští policisté zůstali jako opaření, když přijeli zpacifikovat agresivního muže (29), který mlátil svou příbuznou. V dechu měl totiž neuvěřitelných 7,5 promile alkoholu! Podle odborníků je takové množství chlastu už smrtelné!

Policisty přivolala zoufalá žena, kterou její příbuzný řezal hlava nehlava. Podle lékařů měl násilník obrovské štěstí, že vůbec takovou nálož alkoholu přežil! Přesně mu policisté v dechu naměřili 7,48 promile.

Agresor putoval na záchytku do Jihlavy a vystřízlivění mu trvalo dlouhých 20 hodin. Teď ho za násilí čekají oplétačky s policií.

Muž z Třebíčska se zapsal mezi největší české opilecké rekordmany. Prim v tomto ohledu drží muž z Pacova na Pelhřimovsku. Řídil auto s 8,39 promile alkoholu a zkolaboval krátce po zastavení. Dalším známým ochlastou je i muž ze Semilska, který boural s fekálním vozem a nadýchal 7,94 promile alkoholu. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Muslimka se v práci nechtěla podřídit evropským

Celebrity

Gregorová se možná vůbec vdávat nebude! Prý

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou