Před roky trýznivým způsobem ubil k smrti manželku, nabytou svobodu si ale dlouho neužije. Po brutálním napadení družky ho čeká znovu žalář!
ThinkStock

Násadou na koště ubil manželku k smrti. Teď pro změnu brutálně zmlátil svou družku!

20. ledna 2016 13:34 / Z domova
Jednu ženu zabil, druhou přizabil! Řeč je o šedesátiletém muži z Klatov, kterému vybrané chování nic neříká! Vlastní manželku před lety ubil k smrti násadou od smetáku, teď zase surově dobil svou o deset let mladší družku. Ta skončila se zraněním hlavy a hrudníku ve špitále!

Dějištěm brutálního útoku se stal byt v klatovské Masarykově ulici. Svou partnerku mlátil pěstmi a kopal do ní. S nožem v ruce jí hrozil zabitím. I když utrpěla žena středně těžké poranění hlavy a hrudníku, podařilo se jí v jednu chvíli utéct a tím si zřejmě zachránila holý život! Jednu vraždu už totiž její milý spáchal!

V roce 2003 zbil svou manželku pěstmi a násadou od koštěte. Žena tehdy umírala v obrovských bolestech dva dny. Pomoc jí násilník přivolal až ve chvíli, kdy už bylo na záchranu života pozdě. "Z výkonu trestu byl propuštěn po dvanácti letech loni v lednu. Svou družku tak nyní napadl rok poté, co si užíval svobodu," dodala policejní mluvčí Jana Tomková. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Celebrity

Takhle jste Dášu Havlovou dlouho neviděli!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou