Žena z Písecka pronásleduje bývalého přítele, se kterým se rozešla před dvaceti lety. Zavaluje ho telefonáty i SMS zprávami a šmíruje a fotí i jeho rodinu.
Internet

Neskutečná stíhačka! Žena uhání milence, se kterým se rozešla před dvaceti lety!

19. ledna 2016 16:52 / Z domova
Hodně neobvyklý případ nebezpečného pronásledování mají na stole strakoničtí policisté. Šestačtyřicetiletá žena z Písecka drsným způsobem šmíruje a uhání svého bývalého přítele. Šokující je, že ho začala pronásledovat až po dvaceti letech od konce jejich vztahu!

Těžko říci, co se v hlavě ženy ve středním věku odehrálo. Každopádně svého bývalého milence přivádí k šílenství! Svým špehování terorizuje nejen jeho, ale i jeho rodinu.

"O tři roku staršího muže ze Strakonic pronásleduje mnohočetnými telefonáty, návštěvami v práci, zasílá muži množství SMS zpráv, čeká u jeho domu a sleduje i fotografuje jeho rodinu," popsal jednání ženy policejní mluvčí Jiří Matzner.

Žena chce podle policie tímto nezvyklým způsobem zřejmě s mužem navázat vztah, který byl mezi nimi před dvaceti lety. To se ji ale evidentně nedaří. Za způsob, jakým chtěla dobýt srdce milého, teď ženě hrozí soud. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Navzdory Merkelové! Jako první politik v Evropě

Celebrity

Gregorová se možná vůbec vdávat nebude! Prý

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou