Jihlavští policisté zadrželi násilníka, který jen tak pro zábavu brutálně zbil na ulici školáka. Mimo jiné mu zlomil nos.
Policejnidenik

Hrůza! Surovec bezdůvodně zmlátil na ulici školáka!

16. ledna 2016 08:27 / Děti v nesnázích
Zranění utrpěl malý školák z Jihlavy, kterého na ulici z ničeho nic napadl dvacetiletý násilník! Protřelý recidivista dítě zbil jen tak pro zábavu! Se zraněním se chlapec léčil několik týdnů.

Školák šel po chodníku na Štefánikově náměstí a najednou ho drapl za kapuci od bundy cizí mladík. Pak dostal od útočníka ránu do obličeje. Zraněnému a šokovanému chlapci se podařilo utéct domů a s rodiči vyhledal lékařské ošetření. Utrpěl zlomeninu nosu a kontuzi hlavy. Léčil se s tím několik týdnů!

Policie po agresorovi pátrala a nyní ho dopadla. Ukázalo se, že za naprosto bezdůvodným napadením stojí dvacetiletý recidivista, který byl v minulosti odsouzen za majetkovou trestnou činnost a drogy. Navíc kriminalisté zjistili, že kromě napadení školáka v Jihlavě poškodil ještě s dalším kamarádem tři auta. "Muže jsme obvinili z přečinu ublížení na zdraví spáchaného na dítěti mladším patnácti let z výtržnictví a poškození cizí věci,“ řekl Martin Jůzl, komisař oddělení obecné kriminality. V base si může odsedět až pět let vězení. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Nejodvážnější evropský politik má v prioritách

Celebrity

Přítel dcery krále Miroslava z Pyšné princezny

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou