Zimní stadion v Uherském Ostrohu je opředen děsivou záhadou. Desítky lidí se tu vážným způsobem otrávily, ale ani specialisté nedokáží určit zdroj intoxikace. Několik lidí dokonce vykašlávalo krev.
Internet

Neuvěřitelná záhada! Na zimáku se otrávily desítky lidí. Kašlali krev a nikdo neví, proč!

15. ledna 2016 16:54 / Z domova
Tajemná záhada! Jinak ani nelze popsat případ z Uherského Ostrohu. Na místním zimním stadionu se otrávilo asi 50 lidí. Někteří kašlali krev a leží stále ve špitálu. Nikdo ale netuší, co návštěvníkům vážné zdravotní komplikace přivodilo!

Hasiči byli na stadion povoláni až s dvoudenním zpožděním a ani specialisté z chemické laboratoře profesionálních hasičů z Frenštátu pod Radhoštěm na zimáku žádné zvýšené koncentrace nebezpečných látek neobjevili. Hasiči měli podezření na otravu čpavkem, lékaři zase na otravu chlorem. Ani jednu látku ale přístroje na stadionu neodhalily.

"V nemocnici jsme ošetřili asi 50 intoxikovaných lidí. Zatím jsme hospitalizovali šest z nich, z toho dva ve vážnějším stavu," řekla mluvčí Uherskohradišťské nemocnice Dana Lipovská. Další pacienti dostali antibiotika a léčí se doma.

Stadion je momentálně pro veřejnost uzavřený. Nikdo netuší, na jak dlouho. Policie na případu stále pracuje. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Neuvěřitelné! Budete koukat, jak tragicky může

Celebrity

Česká zpěvačka onemocněla stejnou rakovinou, jako

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou