Neznámý muž na snímku už několik let obchází nemocnice a vykrádá sesterny a kanceláře. Přesto, že policie zná jeho tvář, dlouhých sedm let se nedaří zjistit jeho totožnost.
Policie ČR

Zoufalá policie! Už několik let se jim nedaří dopadnout fantoma nemocnic!

15. ledna 2016 08:52 / Z domova
Roky obchází neznámý zloděj pražské nemocnice a vykrádá sesterny a kanceláře. Policie díky kamerovému systému zná jeho tvář, přesto muž stále uniká spravedlnosti! A to už neuvěřitelných sedm let!

Zatím policisté evidují od roku 2008 sedm případů, naposledy okradl zdravotní sestřičky loni v říjnu. Na lup vyráží ve chvíli, kdy se zdravotnický personál stará o nemocné pacienty. Vkrade se do sesterny či kanceláře a odnese si všechno cenné. "V jednom případě ho dokonce sestřičky přistihly právě v okamžiku, kdy i s jejich osobními věcmi vycházel ze sesterny. Než se však stihly vzpamatovat, podezřelý z nemocnice utekl," uvedla policejní mluvčí Iveta Martínková.

Policie zatím ví o případech, které se staly v pražských nemocnicích. Je ale možné, že lapka řádí napříč celou republikou. "Kriminalisté už provedli celou řadu úkonů, ale podezřelého se jim zatím vypátrat nepodařilo. Proto se obracíme na širokou veřejnost s prosbou o pomoc. Jakékoli informace k muži na fotografii přijmeme na lince 158," dodala policejní mluvčí. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Neuvěřitelné! Budete koukat, jak tragicky může

Celebrity

Česká zpěvačka onemocněla stejnou rakovinou, jako

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou