Teprve čtrnáctiletá dívka otěhotněla a osm měsíců svůj stav tajila. Nebýt pozorné úřednice z obecního úřadu, zřejmě by se rodina o těhotenství své dcery dověděla až při porodu.
Internet

Nevídané! Těhotenství školačky odhalila až úřednice!

14. ledna 2016 16:52 / Z domova
Devatenáctiletý mladík přivedl svou čtrnáctiletou přítelkyni do jiného stavu! Školačka požehnaný stav tajila před rodinou i přáteli a její těhotenství prasklo až díky všímavé úřednici!

Školačka se oddávala sexuálním hrátkám se svým devatenáctiletým přítelem v chatce za bytovým domem v malé vesničce u Jindřichova Hradce. Sex spolu měli asi čtyřikrát a dívka otěhotněla. Je ale záhadou, jak se jí rostoucí bříško povedlo tajit před spolužáky, kamarády i vlastní rodinou! Až když byla v osmém měsíci, všimla si jejího těhotenství pozorná úřednice z obecního úřadu. Teprve těsně před porodem se tak všechno provalilo!

Školačka i její devatenáctiletý přítel si svým nerozvážným chováním zadělali na pořádné problémy. Mladou dívku čekají mateřské povinnosti a její šamstr si vykoledoval obvinění z pohlavního zneužití. "U soudu mu za to bude hrozit až osmileté vězení," upřesnila policejní mluvčí Hana Millerová. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Muslimka se v práci nechtěla podřídit evropským

Celebrity

Gregorová se možná vůbec vdávat nebude! Prý

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou