O nečekanou atrakci se v Bělovsi na Náchodsku postaral lehkovážný majitel auta. Vůz mu vjel do ledové vody a ze dna ho musel tahat zpět na břeh jeřáb.
Policie ČR

Mrazivá koupel! Auto skončilo na dně ledové řeky!

14. ledna 2016 09:14 / Z domova
Dlouholetá lehkovážnost přišla majitele Škody Fabia z Bělovsi na Náchodsku pěkně draho! Než stačil jakkoliv zareagovat, sjelo mu jeho auto do ledové řeky! Ze dna ho pak musel vytáhnout jeřáb!

Jak se ukázalo, majitel auta si s osudem zahrával už dlouhé desítky let! "Muž vypověděl, že otevřel garáž a svůj automobil z ní jako vždy vystrkal. Jenže pak se mu nezajištěný vůz rozjel a než se majitel vzpamatoval, skončil přes silnici v chladné vodě. Sice policistům vypověděl, že stejným způsobem vyjíždí s autem již desítky let a nikdy se nic nestalo, zákon však hovoří jasně. Řidič musí automobil řádně zajistit proti samovolnému pohybu," konstatovala policejní mluvčí Eva Prachařová.

Podle policie bylo obrovským štěstím, že neovladatelnému vozu řítícímu se přes silnici do vody nezkřížil cestu nějaký cyklista či chodec. To by mohla mít nehoda podstatně tragičtější následky! Takhle majitel škodovky vyvázl s blokovou pokutou a bude se muset srovnat se škodou na svém voze ve výši asi 50 tisíc korun. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Celebrity

Neuvěřitelné! Lucie Bílá udělala zázrak!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou