Zamilovaný mladík se nedokázal smířit s tím, že ho jeho vyvolená odmítla. Vzal proto nůž a zaútočil na ní. Bodl ji do zad.
Thinkstock

Miloval ji, ale ona ho odmítla! Vzal proto nůž a bodl ji do zad!

13. ledna 2016 17:11 / Z domova
Za neopětovanou lásku se rozhodl mstít! Devatenáctiletý mladík z Kravař na Opavsku bodl svoji vysněnou lásku do zad, protože ho odmítla! Nyní mu za pokus o vraždu hrozí až dvacet let v lochu!

Mladík se stejně staré dívce dvořil dlouhé čtyři roky. Svoje city jí dával najevo pouze prostřednictvím e-mailů a přes Facebook. „Velmi jsem ji miloval, chtěl jsem s ní strávit zbytek života, vzít za manželku a mít s ní rodinu,“ svěřil se mladík. Svoji vizi jí přijel říct do očí osudný den k rodinnému domu, kde dívka žila.

S sebou si však vzal nůž s dvaceticentimetrovou čepelí. „Pokud by se mnou nechtěla být, podřezal bych se před ní,“ řekl. Svůj úmysl po odmítnutí však rychle změnil. V záchvatu zuřivosti ji drapl a několikrát jí hlavu omlátil o dveře i podlahu. Když se dívka vzpamatovala, dala se na zběsilý útěk. Útočník ji však dohnal a zasadil jí bodnou ránu do zad.

V dalším řádění mu zabránila pohotová matka dívky a soused. Mladík skončil v policejní cele. Nyní případ po roce od události začal projednávat u soudu v Ostravě. Agresorovi hrozí až dvacet let za mřížemi. Dívka od napadení trpí postraumatickým syndromem, strachem a úzkostmi.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Politik se jasně a veřejně vyslovil pro tak tvrdá

Celebrity

Renč na JIP: Je to s režisérem vážně tak

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou