Po exekutorech na Zlínsku začal střílet muž, kterému přišli zabavit majetek. Agresor se následně v bytě zabarikádoval. Do akce musel policejní vyjednavač.
Thinkstock

Exekutoři unikli kulkám! Dlužník po nich při zabavování majetku začal střílet!

13. ledna 2016 03:44 / Z domova
Svého majetku se nechtěl dlužník v Napajedlech na Zlínsku jen tak vzdát. Když k němu do bytu v úterý přišli exekutoři, začal po nich bez varování střílet! Život si zachránili rychlým útěk! Střelec se potom v bytě zabarikádoval!

Když se muži dostali do bezpečné vzdálenosti od šíleného střelce, okamžitě vytočili číslo na policii. Za pár minut na místě bylo několik jednotek strážců zákona, pyrotechnik, psovod se psem a z Brna letěla zásahová jednotka. Do akce nastoupil policejní vyjednavač, který se střelcem mluvil přes balkon sousedního bytu.

Zkušený vyjednavač odvedl svoji práci na jedničku. „Muž mu přes balkon vydal zbraň a otevřel byt, poté jsme ho zadrželi,“ řekla mluvčí zlínských policistů Lenka Javorková. Vyjednavači měl předat také několik ostrých nožů.

Agresor skončil v policejní cele. Následně se podrobí výslechu. Strážci zákona budou zjišťovat, zda držel zbraň legálně. Při střelbě ani při vyjednávání nebyl nikdo zraněný. Celý zásah byl podle Javorkové rychlý. „Trval zhruba hodinu,“ upřesnila.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Celebrity

Neuvěřitelné! Lucie Bílá udělala zázrak!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou