Mladík v lyžařském areálu u Ostravy málem způsobil obrovské škody. Chtěl tam totiž zapálit plynové lahve.
Thinkstock

Skiareál u Ostravy málem vyletěl do povětří! Opilec ho chtěl srovnat se zemí!

06. ledna 2016 14:21 / Z domova
Hrdina! Tak se dá nazvat pozorný rolbař, který překazil plány opilému mladíkovi ve Ski areálu Skalka u Ostravy! Dvacetiletý lump se totiž snažil areál zapálit pomocí propan-butanových lahví!

Když se rolbař hodinu před půlnocí vypravil na sjezdovku upravovat sníh pro lyžaře, všiml si nedaleko správní budovy šlehajících plamenů. Okamžitě přivolal hasiče, kteří zjistili, že hoří dvě propan-butanové lahve. Obě nechali kontrolovaně dohořet, a když bylo po požáru, odjeli pryč.

Rolbař si oddechl a vrátil se zpět ke své práci. Najednou však zpozoroval mladíka, který z budovy tahal další plynové lahve. Neváhal a vydal se za ním. Sledoval ho a mezitím vytočil tísňovou linku. Když byl u opilého muže v dostatečné blízkosti, tak na něj zakřičel. Agresor se otočil a skončil na rolbaře.

Po několikaminutové bitce na místo dorazili policisté, které stihl muž zavolat. Zjistili, že mladík měl v krvi dvě a půl promile alkoholu. Svůj čin nedokázal vysvětlil a přičítal je nežádoucím účinkům alkoholu. Mladík si však neuvědomil, že si pořádně koleduje. Za obecné ohrožení mu totiž může hrozit až osm let za mřížemi.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Zase kecy v kleci, že pane premiére! Na to jsme si

Celebrity

Je snad Táňa Gregor Kuchařová v tom?

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou