Soused v Praze vnikl majiteli do bytu. Skončilo to prostřeleným břichem a nohou.
Thinkstock

Drama v paneláku! Psychicky nemocný muž zaútočil na souseda! Ten se bránil střelbou!

06. ledna 2016 03:44 / Z domova
Dlouhodobé spory mezi dvěma sousedy v Praze vyvrcholily v noci na úterý střelbou! Psychicky nemocný muž napadl svého souseda! Muž v obraně vytáhl malorážku a střelil ho do břicha a do nohy! Zraněný musel okamžitě na operaci!

Vše začalo, když čtyřiačtyřicetiletý muž ucítil z chodby podivný zápach. Vyšel proto ven, celou chodbu prošel, ale zdroj zápachu neodhalil. Když se vrátil do bytu, čekalo ho nemilé překvapení. Uvnitř se procházel psychicky nemocný soused, se kterým měl vleklé spory.

Muž po něm chtěl, aby okamžitě odešel, ale místo toho ho jedenatřicetiletý soused napadl. Muž proto vytáhl zbraň a vystřelil. Agresora dvakrát zasáhl. Na místo přijela záchranná služba, která ho převezla do nemocnice, kde musel hned na operační sál.

Střelce odvezli policisté a putoval rovnou k výslechu. Kriminalisté budou mít nyní plné ruce práce. „Budou muset vyslechnout další osoby a sousedy obou mužů. Také zjistí, jestli už policisté u sporů obou mužů v minulosti zasahovali a s jakým výsledkem,” sdělila mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Celebrity

Neuvěřitelné! Lucie Bílá udělala zázrak!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou