Malému chlapci se zasekla hlavička v otvoru pohádkového domečku, který byl atrakcí jednoho pražského obchodního centra. Vysvobodit ho museli hasiči.
Policejnidenik

Dítěti uvízla hlava v pohádkové chaloupce! Na záchranu museli hasiči vzít pilu!

05. ledna 2016 03:14 / Děti v nesnázích
Pohádková chaloupka měla v pražském nákupním centru na Zličíně sloužit jako atrakce pro děti. Jednomu malému návštěvníkovi v ní ale uvízla hlava a bez pily se nedařilo zoufalé dítě vysvobodit!

Na chaloupce byly namalované postavičky, které měly místo obličeje jen prázdný otvor. Děti mohly do otvoru pro zábavu nastrčit svůj obličej. Tentokrát si ale malý hoch moc legrace neužil! Do otvoru strčil celou hlavu a pak ji nemohl vytáhnout. Z bolestivého sevření mu pomohli až hasiči vybaveni pilou!

O záchranu se před příjezdem hasičů pokoušeli ještě zaměstnanci obchodního centra, ale bezúspěšně. Nakonec museli k malému nešťastníkovi vyjet profesionální hasiči. V pohotovosti byli i záchranáři. Nakonec se ale ukázalo, že převoz dítěte do nemocnice není nutný. Chlapce si převzala jeho vystrašená matka a ostraha nákupního centra pohádkový domeček zabezpečila, aby se už podobná dramatická situace nemohla opakovat. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Celebrity

Takhle jste Dášu Havlovou dlouho neviděli!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou