Rozzuřený mladý muž neunesl rozchod s přítelkyní. Zmlátil ji, ohrožoval její kamarádku lopatou a nakonec zapálil ubytovnu, kde obě dívky pobývaly. Soudce ho poslal do vazby.
Thinkstock

Šílenec neunesl rozchod s přítelkyní. Ze vzteku podpálil ubytovnu ve Špindlu!

03. ledna 2016 16:46 / Z domova
V naprosté šílenství propadl mladý muž (24), který neunesl rozchod s přítelkyní. Nejprve svou bývalou lásku bil, pak hrozil sebevraždou a nakonec zapálil ve Špindlerově Mlýně ubytovnu, kde jeho expartnerka pobývala!

Muž vtrhl ve čtyři hodiny ráno na ubytovnu do pokoje své přítelkyně a fyzicky ji napadl. Pak odešel s tím, že se jde zabít. Po několika hodinách začala mít žena o muže strach a po jejím pohřešovaném partnerovi se vydali pátrat policisté i s psovodem. Nakonec se policistům podařilo s mužem spojit a dohodli se, že se nešťastník dostaví na policejní oddělení. To se ale nestalo a zhrzený milenec začal dělat naprosté peklo!

"Muž se vrátil na ubytovnu a zřejmě ze vzteku podpálil své bývalé partnerce zimní boty a hořící jí je vhodil do pokoje. Když pětadvacetiletá žena chtěla mobilem zavolat o pomoc, telefon jí vytrhl z ruky a znovu ji fyzicky napadl," podotkla policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Mladé ženě přiběhla z vedlejšího pokoje na pomoc kamarádka a podařilo se jim před násilníkem zamknout. Klid měly ale jen chvíli. Po chvíli se dveře pokoje rozletěly a rozzuřený muž začal prchající expartnerku honit. Povalil ji na zem, vyhrožoval jí a pak vzal lopatu a začal ohrožovat i její kamarádku. Nakonec v pokojích obou žen zapálil postel i záclony a zdrhl.

Přivolaní policisté začali ihned na pokojích požár hasit. "Na mladíka kriminalisté podali návrh na vzetí do vazby, který soudce akceptoval. V případě odsouzení muži hrozí až osmiletý pobyt za mřížemi," dodala Pižlová. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Celebrity

Kaiser má zase podmínku! Už podruhé v životě!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou